0
KATEGORİ

RENK


BEDEN
MARKA

Kullanıcı Kayıt

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

Western Etkisi


Eskiye dönüş hız kesmeden devam ediyor. Geçmişte moda olan “Dad Sneaker” ve “Animal Prints” modası günümüzde de devam ederken, bunların arasına bir yenisi daha eklendi. Sonbahar/Kış sezonunu “Western Botlar” nam-ı değer “Kovboy Botları” ele geçirecek!

Modada filmlerin etkisi büyük rol oynuyor. İlham kaynağı, Hollywood’un Western filmleri olan kovboy botları, dolaplarımızda yerlerini aldı ve uzun bir süre de dolaplarımızdan çıkmayacak gibi gözüküyor. Ekose gömlekler, büyük tokalı kemerler, abartılı takılar, püsküllü detaylar ve fötr şapkalar kovboy modasını oluşturan temel parçalar arasında yer alıyor. En vurucu etkiyi de ikonik kovboy çizmeleri yapıyor!
Bu sezon Western havası sadece botlarda değil giyimde de etkisini sürdürüyor. Peki, Western botlar nasıl kombinlenir?

Western botları giyeceğiniz dar bir kot pantolonla, ekoseli gömleğiniz ve püsküllü çantanızla günlük stiliniz için kombinleyebilirsiniz.Ayrıca Western botlar sadece Sonbahar/Kış sezonunun değil İlkbahar/Yaz sezonunun da vazgeçilmez parçası olacak. Örneğin festivale gidiyorsunuz ve daha cool bir görünüm elde etmek istiyorsunuz; kot şortunuzu bodysuit ile kombinleyip, Western botlarla da festival havasını kendi stilinizde uyarlayabilirsiniz.

Tüm Flower bot modellerine buradan ulaşabilirsiniz.