0
KATEGORİ

RENK


BEDEN
MARKA

Kullanıcı Kayıt

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

Trend Alarmı: Beyaz Ayakkabılar


Geçtiğimiz sezon moda dünyasına giriş yapan beyaz ayakkabılar, asıl patlamasını bu sezon yapacak. Kışın pek fazla tercih edilmeyen beyaz renk, bot ve ayakkabılarla sokak modasını ele geçirecek.


Spor ayakkabılar günlük stilimizin vazgeçilmez parçası haline geldi. Sokakta, ofiste, akşam yemeklerinde, tatilde… Spor ayakkabıları her yerde görmemiz mümkün. Beyaz spor ayakkabıları, takımlarla kombinleyip maskülen bir görünüm elde edebileceğiniz gibi, elbiselerle ve eteklerle kombinlediğinizde feminen bir görünüm elde edebilirsiniz. İster ton sür ton giyinin, ister renkli. Beyaz spor ayakkabılar tüm kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak!

 
Alçak Topuklu Sandaletler

Alçak topuklu sandaletler, hem şık olmak hem de rahat etmek isteyen kadınların kurtarıcı parçası diyebiliriz. Bu sandaletleri günlük stilinizde, ofiste, akşam yemeklerinde olmak üzere hemen hemen her alanda tercih edebilirsiniz. Ton sür ton giyinip, beyaz sandalet tercih ederseniz sade ve yalın bir görünüm elde edebilirsiniz. Yazın ise rengarenk, çiçekli elbiselerin altına beyaz topuklu sandalet tercih edip renkler arasında yumuşak bir geçiş elde edebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
Terlikler

Plaj kombinlerinin vazgeçilmez parçası terlikleri artık günlük stillerde de görmek mümkün. Terlikler tıpkı spor ayakkabılar ve sandaletler gibi her alanda kullanılabilir hale geldi. Sade ve yalın modeller olduğu gibi taşlı, parıltılı model terlikler de oldukça revaçta. Beyaz bir elbisenin altına seçeceğiniz beyaz bir terlikte bohem bir görünüm elde edebilirsiniz. Kot pantolon ve dökümlü gömleklerle kombinleyeceğiniz beyaz terliklerle de hem cool stilinizden ödün vermemiş hem de rahat bir gün geçirmiş olursunuz.