Neden Flower?

 

 

 

El işçiliği

 

Kurulduğumuz yıldan itibaren, el işçiliği üretimin, kalitesinden ödün vermedik. Kalite-konfor anlayışıyla hareket edip, müşterilerimizin tercihi olmayı başardık.

 

Ustalarımız, üretim aşamasında modelin her bir açısını kontrol ederek işçiliğin, kalitenin, güvenilirliğin gerekli standartlarını sağlıyor,  çalışmalarının sonucunda ürünlerimizi ortaya çıkarıyor,  kaliteli ve konforlu modellerimizi sizlere sunuyoruz.


 

Son teknoloji Fabrika Üretim

 

Dikiş makinalarımızdan, taban monte makinalarımıza, finisaj işleminden, paketleme bölümümüze kadar geniş üretim kapasitesiyle, üst kalite üretim anlayışı benimsiyor,  hepsinin son teknoloji cihazlar olmasının getirdiği avantajı, uzun kullanım süresi olarak sizlere sağlıyoruz.


 


 

 

İtalyan Malzeme Kullanımı

 

Ürettiğimiz her modeli en ince ayrıntısına kadar düşünüp, kaliteden asla ödün vermiyoruz. Özel hakiki İtalyan derilerini ve tabanlarını kullanıyor, tercih ettiğimiz ayak sağlığına uygun mostralarla konforu elden bırakmıyoruz.

 

Kişiye Özel Üretim

 

Flower Ayakkabı'da üretilen tüm ayakkabılar isteklerinize uygun olarak, el işçiliği ile özenle üretilebilmektedir. Modelinize karar verip, ayakkabınızı baştan yaratabilirsiniz.

Baştan başa size özel tasarımlar...

  

 

Kullanım Sonrası Ücretsiz Bakım

 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını kendimize misyon ediniyoruz.

 

 

Müşterilerimizin, modellerimizi satın aldıkları andan itibaren bakımlarını üstleniyor ve ayakkabının en uzun vadede yeni kalması için ücretsiz bakımlarını yapıyoruz.