0
KATEGORİ

RENK


BEDEN
MARKA

Kullanıcı Kayıt

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

Kışın Vazgeçilmezi: Postallar


Sıradan topukluları rafa kaldırma zamanı geldi. Onları bir dahaki sezona kadar dolaplarda korumak en iyisi. Geçen sezonun ve geçmiş yıllardaki sezonların kış mevsimi trendi şüphesiz Lace-Up botlar. Lace-Up botları zamansız parça olarak da tanımlamak mümkün. Bileğinizi saran bağcık detaylarıyla adımınıza şıklık katarken, topuk detayları da duruşunuza zarafet katacak. 

Sadece kış mevsiminin değil, hemen hemen her mevsim kombinlerinde kullanılan botlar, stilinizi taçlandıracak. İster bir akşam yemeği, ister sıradan bir iş günü, ister çılgınlar gibi gezmek, Lace-Up botlarla bütün konseptlere ayak uydurabilirsiniz.


Her kombine ayak uyduracak olan Lace-Up botları skinny pantolon, uzun elbise, mini etek ve şortlarla kombinleyebilir, stilinizi hareketlendirebilirsiniz.. Şıklık veya sadelik, tercih sizin! Kendi modanızı yaratın ve trend olun!

Yıllar geçtikçe eski kavramı zaman sınırlarını ortadan kaldırarak bugünlere kadar geldi. Hayatın her yerinde kendine yer buldu. Eski antika mobilyalar ve eski kıyafetler bile günümüzün trendleri haline geldi. Bu trendlere 90’lı yılların Combat botlarını da eklemezsek haksızlık olur. Yıpratılmış halleriyle veya modern görünümleriyle günümüzün zamansız bir parçası haline geldiler.
 
Botun üzerindeki sert duruş sayesinde güçlü bir görünüm kazanabilir 90’ların puslu ve ciddi havasına girmek isteyebilirsiniz. Dar bir etek veya deri pantolon kombiniyle bu görünümü kazanmak oldukça kolay. Ayrıca farklı kıyafetlerle kombinleyerek, sokak stilinize salaşlık ve rahatlık katmak da mümkün.
 
Peki, Combat botlar nerelere giyilir? Modern görünümlü bir model ile, geceyi arkadaşlarıyla geçiren hareketli bir genç veya akşam yemeğine katılan sıradan biri Combat botların her kombinle ve her yere ne kadar uyumlu olduğunu görebilir.
 
 
Tercihlerinize ayak uyduran güçlü ve stil sahibi bu botlar, her zaman rafınızın bir köşesinde hazır olarak beklemeli.