0
KATEGORİ

RENK


BEDEN
MARKA

Kullanıcı Kayıt

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

Hakkımızda

Flower Ayakkabının serüveni 1998 yılında Halil Çiçek ile Süleyman Çiçek’in Bağdat Caddesindeki mağazayı açmasıyla başlar. O günden günümüze Flower Ayakkabı çağın koşullarına, modaya ve teknolojiye uyarak siz müşterilerine en üst düzeyde
hizmet vermeye çalışmaktadır.

1993’ten beri süre gelen üretimimiz 1998 yılında Flower markası ile yepyeni bir boyut kazandı. İstanbul Merter’deki tesisimizde ileri teknoloji ile üretilen bay-bayan ayakkabı, çanta ve kemer modelleri müşterilerimiz tarafından büyük beğeni toplamaya devam etmektedir.
İstanbul’da ve yurt dışında bulunan mağazalarımızla en yakınınızda olmaya çalışıyoruz.

Bütün mağazalarımızda eğitimli, güler yüzlü, sizin isteklerinizi en iyi şekilde anlayabilen satış ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunma çalışmaktayız.
Müşterinin beğenisine uygun şık tasarım seçenekleri ile en üstün kalite standartlarına göre üretim yapmak ve bunu sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile sunmak daima öncelikli ilkelerimiz olmuştur.

Bu nedenle tüm ürünlerimiz garanti kapsamındadır ve mağazalarımızda sizlere hizmet vermek üzere yetiştirilmiş personelimiz sadece satış için değil, satış sonrasında da destek için hizmetinizdedir.
Flower Ayakkabı hayatınızın vazgeçilemeyenlerinden olacak.

Biz ayaklarınıza iyi bakarız...