Yeni Trend Alarmı: Dad Sneakers

Yeni Trend Alarmı: Dad Sneakers
Görüntü olarak şık ya da estetik değiller ama çok moda oldular! “Dad sneakers” yani kaba olan baba ayakkabısı olarak bilinen spor ayakkabılar birkaç sezondur oldukça popüler. Hal böyle olunca da bu spor ayakkabılar sokak modasının vazgeçilmez parçası haline geldi. Bu ayakkabılar estetik kaygı taşımasa da ayakkabıda konforun en büyük temsilcilerinden biri haline geldi.


Her sene geçmişte moda olan bir şey, günümüze tekrar moda olarak geri geliyor. Annelerimizin pantolonları, babalarımızın gömlekleri, anneannelerimizin takıları ve saatleri derken şimdi de babalarımızın gençliğindeki kaba spor ayakkabılar şimdilerde çok popüler hale geldi. 
 Dad sneaker spor ayakkabıları için 80’li ve 90’lı yıllarda moda olmuş spor ayakkabılar diyebiliriz. Bu ayakkabılar çoğunlukla kalın, yüksek tabanlı, renkli ve bağcıklı spor ayakkabılardır. Bu spor ayakkabıların en büyük özellikleri ise inanılmaz derecede rahat olmaları. 
 Dad sneaker tarzındaki kalın tabanlı ve kaba olarak tabir edilen spor ayakkabıları günlük kombinlerinizde ve hafta sonları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.Dad sneaker ayakkabıları birçok farklı şekilde kombinlemek mümkün. Bu ayakkabıları elbiselerle, eteklerle, mom jeanlerle ya da oversize parçalarla kombinleyerek hem tarz hem de rahat bir görünüm elde edebilirsiniz.


Dad sneaker spor ayakkabıları blazer ceket ve bol paça bir pantolonla kombinleyip, üstünüze de oversize bir palto alarak ofis şıklığınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.
Etiketler: dad sneaker, sneaker, ayakkabı, flower ayakkabı
Haziran 24, 2019
Listeye dön