Trend Terlikler

Trend Terlikler
Yaz mevsimine giriş yapmamızla birlikte, giysilerden tutun ayakkabılara kadar her şey hareketlendi. Yazın vazgeçilmezi olan terlikler de dolaplardaki yerini aldı. Ev, plaj, sokak, ofis ve hemen hemen her mekanda giyilen terliklere her geçen gün yeni modeller ekleniyor.


Eskiden yazın sadece sahilde giyilen terlikler, şimdi şehir yaşamında da kullanıldığı için popülerliğini gün geçtikçe artırıyor. Eskiden parmak arası ve bantlı model seçenekleriyle sınırlı olan terlikler, şimdilerde içinde birçok farklı model bulunduruyor. Durum böyle olunca da, terlikler bu sene altın çağını yaşıyor diyebiliriz.
 TAŞLI TERLİKLERGece stilinin vazgeçilmezi olan taşlar,  tüyler ve tokalar artık sıcak yaz günlerinin de vazgeçilmezi oldu. Taşlı terliklerle hem geceye hem de gündüze kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.  Rahatlığından ve şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar için taşlı terlikler oldukça uygun bir terlik seçeneği.

ÖRGÜ TERLİKLER 

Örgü trendi  sadece çantalardan ibaret değil, ayakkabılarda da kendini gösteriyor. Örgü terlikleri mini boy, sade bir elbisenin altına giyerek casual bir görünüm elde edebilirsiniz.
DOLGU TOPUK TERLİKLERDoksanlı yılların modası olan dolgu topuk terlikler, bu yıl aramıza geri döndü. Dolgu topuk terlikler, topuklu terliklere göre çok daha rahat ve en az onlar kadar da şık. Dolgu topuklu terlikler, topukludan vazgeçemeyip, aynı zamanda ayaklarının rahat etmesini isteyen kadınlar için tercih  edilebilecek modellerden bir tanesi.AYAKKABI ŞEKLİNDE TERLİKLERTerkiler artık sadece sahillerden ibaret değil. Ayakkabı tipindeki terlikleri ofislerde veya akşam dışarı çıkarken de kullanabilirsiniz. Desenli, taşlı veya tokalı seçenekleri olan ayakkabı tipindeki terlikler her kombinin tamamlayıcısı olacak.  Üstelik yeni trend olan ayakkabı tipindeki terlikleri kışın da kombinlerinizde kullanabilirsiniz.


Yazın trendleri için Flower terlik modellerine göz atabilirsiniz.
Etiketler: trend, terlik, ayakkabı, flowerayakkabı
Haziran 24, 2019
Listeye dön