Trend Alarmı: Beyaz Ayakkabılar

Trend Alarmı: Beyaz Ayakkabılar
Geçtiğimiz sezon moda dünyasına giriş yapan beyaz ayakkabılar, asıl patlamasını bu sezon yapacak. Kışın pek fazla tercih edilmeyen beyaz renk, bot ve ayakkabılarla sokak modasını ele geçirecek.


Spor ayakkabılar günlük stilimizin vazgeçilmez parçası haline geldi. Sokakta, ofiste, akşam yemeklerinde, tatilde… Spor ayakkabıları her yerde görmemiz mümkün. Beyaz spor ayakkabıları, takımlarla kombinleyip maskülen bir görünüm elde edebileceğiniz gibi, elbiselerle ve eteklerle kombinlediğinizde feminen bir görünüm elde edebilirsiniz. İster ton sür ton giyinin, ister renkli. Beyaz spor ayakkabılar tüm kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak! ALÇAK TOPUKLU SANDALETLERAlçak topuklu sandaletler, hem şık olmak hem de rahat etmek isteyen kadınların kurtarıcı parçası diyebiliriz. Bu sandaletleri günlük stilinizde, ofiste, akşam yemeklerinde olmak üzere hemen hemen her alanda tercih edebilirsiniz. Ton sür ton giyinip, beyaz sandalet tercih ederseniz sade ve yalın bir görünüm elde edebilirsiniz. Yazın ise rengarenk, çiçekli elbiselerin altına beyaz topuklu sandalet tercih edip renkler arasında yumuşak bir geçiş elde edebilirsiniz. TERLİKLER


Plaj kombinlerinin vazgeçilmez parçası terlikleri artık günlük stillerde de görmek mümkün. Terlikler tıpkı spor ayakkabılar ve sandaletler gibi her alanda kullanılabilir hale geldi. Sade ve yalın modeller olduğu gibi taşlı, parıltılı model terlikler de oldukça revaçta. Beyaz bir elbisenin altına seçeceğiniz beyaz bir terlikte bohem bir görünüm elde edebilirsiniz. Kot pantolon ve dökümlü gömleklerle kombinleyeceğiniz beyaz terliklerle de hem cool stilinizden ödün vermemiş hem de rahat bir gün geçirmiş olursunuz.
Etiketler: beyaz ayakkabılar, flowerayakkabı
Haziran 24, 2019
Listeye dön