Sonbahar/Kış Trendi: Animal Prints

Sonbahar/Kış Trendi: Animal Prints
Bazı trendler vardır ki modası asla geçmez. İşte leopar ve yılan derisi de onlardan birkaç tanesi. Leopar ve yılan derisi için “zamansız” bir trend diyebiliriz. Her sezon az da olsa karşımıza çıkan leopar ve yılan derisi deseni bu sezonun en dikkat çeken yıldızı haline geldi. Leopar, kimine göre pozitif duygular, kimine göre de negatif duygular uyandıran bir desen. Ama bu desen doğru bir şekilde kombinlendiği takdirde oldukça tarz ve oldukça şık durabilmekte!


Kıyafetten ayakkabıya, aksesuardan çantaya… Sezon trendi olan leopar ve yılan derisi desenini her parçada görmek mümkün. Ama bu desenler, en çok ayakkabı ve çantada tercih ediliyor.


Gündüz ya da gece, günün her saatinde kullanacağınız bu desenleri kombinlerinizin star parçası yapmaya özen gösterin. Genellikle kıyafette ton sür ton tercih edip, ayakkabı ya da çantanızda leopar veya yılan derisi desenli bir parça kullanarak deseni ortaya çıkartabilir ve boğmayan, şık bir görünüm elde edebilirsiniz.


Havaların da bozmasıyla sezonda en çok rastlayacağımız parça ise leopar botlar! Leopar botlar kendi başlarına star bir parça olduğu için kıyafetinizde sadeliğe gidebilir ve ton sür ton parçalar tercih edebilirsiniz. Birkaç sezon önce de baştan aşağı beyaz giyinmek çok trend olmuştu. Örneğin; leopar botları, baştan aşağıya beyaz kıyafetler giyinerek kombileyebilirsiniz. Bu kombinle hem sade hem de leopar botlarınız sayesinde iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz.


Yazı bitirip, sonbahar/kış sezonuna geçiş yapmakla birlikte renkli kıyafetlere veda edip, genellikle koyu renk kıyafetlere bürünüyoruz. Sonbahar/Kış sezonunda da renkli olan yılan desenli çantaları tercih edip koyu renk kıyafetlerinize renk katıp, tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.
Etiketler: son bahar - kış trendi
Haziran 24, 2019
Listeye dön