Sezonun Trendi: Triko Ayakkabılar

Sezonun Trendi: Triko Ayakkabılar
Modanın şıklık kalıpları yıkılıyor. Şatafattan uzaklaşan moda, sadeliğe doğru mu kayıyor? Son sezonlarda da gördüğümüz gibi, topuklu ayakkabılar yerini spor ayakkabılara doğru bırakıyor.


Spor ayakkabılar, artık yalnızca spor salonlarında kullanılan parçalar değil, sokak stilinin olmazsa olmazları haline geldi. Sofistike bir stile sahip olmanın tek yolu görkemli, dar bir silüetten, ince topuklulardan geçmiyor. Artık yeni trend; spor ayakkabılarla şık olabilmek. 


Spor ayakkabılar artık sadece hafta sonları değil, günün her alanında kullanabiliyor. Topuklu ayakkabıları yerine bırakıp, spor ayakkabıların verdiği konfora teslim oluyoruz.  Toplantılarda ve iş yemeklerinde klasikleşmiş olan topuklu ayakkabının yerini spor ayakkabılar ele geçiriyor. Böylelikle, spor ayakkabılar artık yer veya mevki fark etmeksizin her alanda giyiliyor. İster blazer ceketlerle giyin, ister elbiselerle… Her kombine uyum sağlayacak bir spor ayakkabı bulmanız artan çeşitlilikle mümkün.


Son zamanlarda da birbirinden farklı birçok spor ayakkabı modeli popüler olmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de triko ayakkabılar. Triko ayakkabılar, alışılagelmiş bir spor ayakkabı modeli olmamakla birlikte unisex bir model. Hem formu, hem de spor ayakkabı olup bu kadar sade ve şık olmasıyla trend olmayı başaran modellerden bir tanesi.


Triko ayakkabılar, hem şık kombinlerinizin hem de spor kombinlerinizin tamamlayıcısı olabilir. Klasikleşmiş renklerinin yanında birçok farklı rengiyle de kombinlerinize hareket katabilirsiniz. Basic bir parçanın altına giyeceğiniz renkli triko ayakkabıyla yaza uyum sağlayabilirsiniz.
Etiketler: triko, triko ayakkabılar, flowerayakkabı
Haziran 24, 2019
Listeye dön